افتتاح برج علم و فناوری فارس در مسافرت دوم هیئت دولت به شیراز

افتتاح برج علم و فناوری فارس در مسافرت دوم هیئت دولت به شیراز به گزارش فیکس سرور، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور که به همراه هیئت دولت به استان سفر کرده است برج علم و فناوری این استان را افتتاح نمود


به گزارش فیکس سرور به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، راه اندازی برج پارک علم و فناوری که از مصوبات سفر اول رئیس جمهور به استان فارس بوده است ؛ امروز با حضور معاون علمی، فناوری و دانش بنیان رئیس جمهور و وزیر علوم راه اندازی شد.
روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور اظهار داشت: پارک های علم و فناوری که اقدامات خوبی انجام دهند، خودشان و شرکتهای مستقر در آنان از حمایت برخوردار خواهند شد.

دهقانی، در حاشیه مراسم افتتاح «برج علم و فناوری استان فارس» ضمن اشاره به حمایت های معاونت علمی و فناوری در مورد راه اندازی این پروژه، اضافه کرد: این پروژه در پارک علم و فناوری استان فارس از ۱۰ سال پیش شروع شده بود که با پیگیری های رئیس پارک و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان از جانب معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری به سر انجام رسید.
دهقانی اظهار داشت: در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم یک قاعده کاملا همسو وجود دارد که پارک هایی که با دقت کار را شایسته جلو می برند و شرکتهای خوب مستقر می کنند، هم خود پارک و هم شرکتهای مستقر در آنرا حمایت می نماییم.
او ضمن اشاره به ظرفیتهای استان فارس بیان نمود: استان فارس از نظر ظرفیت ها و استعدادهای علمی و فناوری جای توسعه فراوانی دارد.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور اظهار نمود: پارک علم و فناوری استان فارس از نظر توان انسانی چیزی کم ندارد و از نظر زیرساختی هم با همت مسؤلان استانی و همینطور معاونت علمی از حمایت های لازم برخوردار خواهد شد.1402/07/21
14:54:32
0.0 / 5
272
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین