واکنش وزیر ارتباطات به انتشار دروغ هایی در مورد قطع شدن اینترنت

واکنش وزیر ارتباطات به انتشار دروغ هایی در مورد قطع شدن اینترنت به گزارش فیکس سرور، وزیر ارتباطات در صفحه ویراستی خود به انتشاردروغ هایی که در مورد محدودیت و قطع شدن اینترنت در فضای مجازی انتشار یافته است، واکنش نشان داد


امروز اخبار از قول وزیر ارتباطات در خصوص قطع شدن اینترنت در بعضی از استانهای کشور و در بعضی زمان های خاص در فضای مجازی منتشر گردید که طبق اعلام رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ارتباطات در ویراستی، این اخبار یک سوء برداشت از مصاحبه هفته گذشته وزیر ارتباطات در ارتباط با اختلال و کاهش سرعت اینترنت کشور به سبب توسعه شبکه هسته مخابراتی کشور بوده است. وزیر ارتباطات هم در پاسخ به این پست رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ارتباطات اینطور نوشت:
برخی عادت کرده اند که برای دیده شدن، با تولید اخبار جعلی و روایتهای مخدوش با ذهن و روان مردم بازی کنند و تصویری مشوش از مدیریت اجرایی کشور ارائه نمایند. این خبر کذبِ «قطع اینترنت» هم «روایتی مجعول» از مصاحبه چهارشنبه بنده در مورد اقدامات وزارت خانه برای افزایش ظرفیت شبکه است.


لازم به ذکر است وزیر ارتباطات چهارشنبه این هفته در حیاط دولت در مورد برخی اختلالات اینترنت در نیمه شب ها ضمن اشاره به تداوم این مورد در ساعات بامدادی روزهای آینده اظهار داشت: «درحال توسعه شبکه مخابراتی کشور هستیم که مقرر است ظرف ۶ ماه آینده ۵۰ درصد به ظرفیت لایه IP شبکه اضافه نماییم. ضمن این که تجهیزات جدید در حال قرار گرفتن در شبکه است.» 
وی ضمن اشاره به این که این اتفاق معمولاً در نیمه های شب رخ می دهد، توضیح داد: «بعضی از مناطق امکان دارد با اطلاع قبلی اختلالات محدودی را تجربه کنند که شرکت ارتباطات زیرساخت این را اعلام خواهد نمود. این امر از قبل هم به اپراتورها اعلام شده بود ولی ما تشخیص دادیم که به اطلاع عموم مردم هم برسد. البته عموم کاربران این اختلال را حس نمی کنند اما خب قابل تشخیص می باشد.» 
ویدیوی توضیحات روز چهارشنبه وزیر را ببینید:

1402/06/26
14:21:54
0.0 / 5
264
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین