بانک سپه و همراه اول تفاهمنامه همکاریهای فناورانه امضا کردند

بانک سپه و همراه اول تفاهمنامه همکاریهای فناورانه امضا کردند به گزارش فیکس سرور، اولین اپراتور تلفن همراه کشور و اولین بانک ایرانی بر سر همکاریهای مشترک و هم افزایی در حوزه فناوری، با یکدیگر تفاهم کردند


اخبار شرکت ها؛
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مدیران ارشد اولین اپراتور تلفن همراه کشور عصر امروز دوشنبه 23 مرداد 1402 میهمان اولین بانک ایرانی در ساختمان مرکزی بانک سپه بودند و برای عرضه خدمات فناورانه با یکدیگر تفاهم کردند.
دارایی اصلی همراه اول مشترکان آن هستند
مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول که به همراه تعدادی از مدیران ارشد اپراتور اول ارتباطی در این مراسم حضور داشت ضمن اشاره به جایگاه رقابتی همراه اول و سهم بازار مالی 56 درصدی این اپراتور در کشور اظهار نمود: هم اکنون ۱۰۳ میلیون سیم کارت واگذار شده داریم و روزانه بیشتر از ۷۰ میلیون سیم کارت حداقل یک فعالیت در شبکه ما انجام می دهند.
وی یکی از مهم ترین دارایی اصلی همراه اول را تعداد «مشترکان دائمی» این اپراتور بیان کرد که با اختلاف بسیار زیادی به نسبت سایر اپراتورهای تلفن همراه، در جایگاه نخست قرار دارد و اظهار داشت: بیشتر از 20 میلیون مشترک دائمی داریم. با وجود ظرفیتهای موجود فعلی و نگاه همگرایانه ای که هر دو طرف داریم، می توانیم امیدوار به انجام کارهای بزرگی باشیم.
مدیرعامل همراه اول از سکوهای دیجیتال توسعه یافته درون اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که به واسطه آنها خروجی ترافیک دیتاسنترهای این اپراتور رشد حدودا سه برابری داشته است، هم بعنوان دیگر ظرفیتهای این اپراتور یاد کرد که می تواند در جهت تعاملات آینده مورد توجه قرار گیرند.
چشم انداز بانک سپه برای تبدیل شدن به مهم ترین بانک دیجیتال کشور
آیت اله ابراهیمی، مدیرعامل بانک سپه هم که در این نشست به همراه معاونان و مدیران ارشد این بانک حضور داشت، با اشاره به اینکه اقدامات پرارزش بسیاری طی سالیان اخیر در همراه اول انجام شده است، اظهار نمود: از زمان شروع فعالیتم، همکاران تاکید بر همکاری با همراه اول که توانسته ظرفیتهای خوبی را از منظر ارتباطی در کشور فراهم آورد، داشتند که به ماجرای ادغام بانکی خوردیم.
وی اضافه کرد: حالا که از انجام این کار بزرگ سربلند بیرون آمدیم و با توجه برنامه های تحولی و چشم اندازی که تا افق 1404 داریم تا بانک سپه به یکی از مهم ترین بانکهای دیجیتال کشور تبدیل گردد، زمان مناسبی برای توسعه همکاری ها و شروع اقدامات جدید است.
در این مراسم راهکارهایی در خصوص تعاملات سازنده که لازمه موثر و مفید واقع شدن این بانک در زمینه فناوری اطلاعات است هم عرضه شد.
در نهایت اپراتور همراه اول و بانک سپه در زمینه همکاریهای مشترک به منظور هم افزایی متقابل تفاهمنامه امضا کردند.
در این تفاهمنامه راه اندازی مواردی همچون شبکه خصوصی مجازی موبایل سازمانی، شبکه اختصاصی امن همراه و پیامک هوشمند مبتنی بر مکان لحظه ای آورده شده است.
منبع:

1402/05/24
08:03:27
0.0 / 5
267
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین