اوراکل هم به هوش مصنوعی روی آورد

اوراکل هم به هوش مصنوعی روی آورد به گزارش فیکس سرور، اوراکل اعلام نمود هوش مصنوعی مولد را به نرم افزار منابع انسانی خود اضافه می کند.


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شرکت اوراکل روز چهارشنبه اعلام نمود که درحال افزودن خصوصیت های هوش مصنوعی مولد به نرم افزار منابع انسانی خود برای کسب و کارها و با هدف کمک به پیش نویس شرح وظایف و اهداف عملکرد کارکنان و وظایف دیگر است.
سیستم های هوش مصنوعی مانند چت جی پی تی که می توانند پاسخ هایی شبیه انسان به درخواست ها ایجاد کنند، بخش فناوری را تحت تاثیر قرار داده اند و شرکت هایی همچون مایکروسافت و آلفابت(مادر گوگل) آنها را در موتورهای جستجو ادغام کرده اند.
بسیاری از کاربران با احتیاط بیشتری با فناوری هوش مصنوعی مولد برخورد کرده اند، چونکه می تواند حقایق نادرست را بسازد و فریب بخورد.
نرم افزار منابع انسانی اوراکل توسط کسب وکارهای بزرگ برای استخدام کارمندان جدید و عرضه ارزیابی عملکرد و موارد دیگر استفاده می شود. حالا اوراکل دکمه ای را روی خیلی از فیلدهای نرم افزار قرار می دهد که به صورت خودکار متن پیش نویس را برای مواردی مانند لیست های شغلی یا اهداف عملکرد تولید می کند.
«ریچ بوخهایم» معاون مدیریت محصول برای برنامه های کاربردی هوش تطبیقی اوراکل، اظهار داشت: « قرار دادن دستیار هوش مصنوعی به شکل یک دکمه به جای ربات چت که به درخواست های نوشته شده توسط کاربران انسانی پاسخ می دهد، به این منظور است که اطمینان حاصل شود نتیجه ای خوب و ایمن تولید می شود.»
وی افزود که متن حاصل همچنان باید بوسیله ی یک انسان تایید گردد. انتظار می رود این خصوصیت ها تا آخر سال جاری عرضه شوند.
گای واترمن، معاون تحلیل و بررسی افراد و فناوری مدیریت سرمایه انسانی و نوآوری در اوراکل، اظهار داشت که در آینده، اوراکل درحال کار بر روی نحوه ی استفاده از هوش مصنوعی برای وظایف پیچیده تر منابع انسانی، مانند نحوه نوشتن لیست هایی از الزامات شغلی و مقررات محلی در بازارهای مختلف است.
منبع:

1402/04/10
11:03:39
0.0 / 5
387
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین