آخرین شرایط بازار ارزهای دیجیتالی در جهان

آخرین شرایط بازار ارزهای دیجیتالی در جهان به گزارش فیکس سرور، نهنگ باستانی بیتکوین زنده شد و بعد از کسب ۱۳هزار و۵۰۰ درصد سود، ۳۸ میلیون دلار جابه جا کرد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از کریپتوکارنسی، یک کیف پول بیتکوین که بیش از ۱۰ سال خاموش بود، در اقدامی که توجه جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، ناگهان جان گرفت و ۱۴۳۲.۹۳ بیتکوین قابل توجه به ارزش حدود ۳۸.۱ میلیون دلار را به آدرسی جدید منتقل کرد.
بگفته شرکت تحلیل زنجیره ای لوک ان چین، این کیف پول نهنگ در آوریل ۲۰۱۹ سکه های خودرا دریافت کرده بود، زمانی که هر بیتکوین حدود ۱۹۵.۴ دلار ارزش داشت؛ در زمان نگارش این مطلب، یک سکه بیتکوین با قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۰ دلار معامله می شود.
رشد چشم گیر قیمت ارز دیجیتال پرچمدار بین تراکنش های این کیف پول به این معنا است که نهنگ بعد از ثبت رشد خیره کننده ۱۳هزار و ۵۰۰ درصدی در دارایی های خود، وجوه را منتقل کرد.
ذخیره بیتکوین مورد بحث تحت عنوان «ذخیره باستانی» قرار می گیرد، سکه هایی که حداقل هفت سال پیش خریداری شده اند، بااینکه تعدادی از کارشناسان یک دوره پنج ساله را به عنوان پایه در نظر می گیرند. شایان ذکر است که تا سال ۲۰۱۳، ساتوشی ناکاموتو، بنیان گذار بیتکوین، دیگر فعال نبود، به این معنا که این مورد، سکه های دوره ساتوشی در نظر گرفته نمی شوند.
بیتکوین در زمانی به حرکت خود ادامه می دهد که مجموع حجم معاملات نقدی و مشتقات در صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال با ۱۵.۷ درصد کاهش به ۲.۴۱ تریلیون دلار رسیده و دومین کاهش متوالی ماهانه خودرا ثبت کرده است. حجم معاملات نقطه ای ماه گذشته با ۲۱.۸ درصد کاهش به ۴۹۴ میلیارد دلار رسید که پایین ترین سطح از مارس ۲۰۱۹ است.
برمبنای آخرین گزارش بررسی صرافی سی سی دیتا کاهش فعالیت معاملاتی را می توان به یک دوره مداوم حرکت محدود قیمت برای ارزهای دیجیتال اصلی، بیتکوین و اتریوم نسبت داد. با اوج حجم معاملات روزانه ۲۴ میلیارد دلار در پنجم ماه مه نوسانات سالانه ۳۰ روزه این دارایی ها به سطوحی کم شد که از شروع سال تا حالا دیده نشده بود.
حجم معاملات پیش از اقدام قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مقابل صرافی پیشرو بایننس، یک روز پیش از این که این صرافی در مقابل صرافی ارزهای دیجیتال لیست شده نزدک، کوین بیس حرکت نماید، آغاز به کاهش کرد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۰۹ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۹ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۶.۹۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۳۱ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷.۴۴ میلیارد دلار است که ۴.۳۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱.۹۱ میلیارد دلار است که ۶.۹۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۵.۷۴ میلیارد دلار است که ۹۳.۸۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۱۳ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۶ هزار و ۳۵۶.۴۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۹۱ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۸۲۹.۹۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۷۰ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۵۲.۰۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۷.۷۲ درصد کاهش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۵۲۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۰۹ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۷۸۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۳.۰۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۶.۱۱ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۸۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۲ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۱۶.۴۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۲.۱۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۲.۱۸ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۸۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۱۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۸۶ درصد کاهش1402/03/21
09:36:54
0.0 / 5
229
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین