آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟

آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟ به گزارش فیکس سرور، هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، امکان فعال سازی سرویس آهنگ پیشواز را برای مشترکان خود فراهم نموده اند اما گاهی برخی مشترکان اعلام می کنند که این امکان بدون اطلاع آنها، فعال شده و نمی دانند چطور میتوان این خدمت را غیرفعال کرد.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، اپراتورها در سالهای اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه ی مشترک تبدیل نموده اند. اپراتور اول تلفن همراه (همراه اول) سرویس آوای انتظار، اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل)، آهنگ پیشواز و اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) راینواز را دارند که مشترکان می توانند موسیقی های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب کنند. البته گاهی برخی مشترکان اعلام می کنند که اپراتورها بدون اطلاع مشترکان، به فعال سازی این خدمات اقدام نموده و باعث نارضایتی آنها شده اند. با این حال، خود مشترکان در صورت نارضایتی از این سرویس می توانند آنرا غیرفعال کنند.

لغو آوای انتظار همراه اول

یکی از طریق های غیرفعال سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامک است و برای این کار کافیست عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.

روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست؛ برای این کار شما می توانید در یک تماس تلفنی مجانی با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویسهای ویژه، کلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره گیری کرده تا سرویس ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره ی ۲ منوی غیرفعال سازی سرویس را برگزیده و در نهایت با گرفتن شماره ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره مجانی است.

روش سوم، استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می توانید کد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره گیری کرده تا بدین ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتیکه کد آهنگ پیشواز خویش را دارید، می توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید.

همچنین به صورت کلی، جهت استفاده از این سرویس، می توانید درخواست مورد نظرتان را به ۷۵۷۵ پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خویش را بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می توانید از روش ارسال کد GHF به شماره ۷۵۷۵ استفاده کنید. همینطور اگر می خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا به صورت کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل صورت گیرد.

لغو سرویس راینواز رایتل

برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می توانید کد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ پیامک کنید. البته هر یک از اپراتورها راه های دیگری هم برای لغو و غیرفعال کردن آهنگ های پیشواز و آوای انتظار خود دارند که همچون آنها میتوان به رفتن به اپلیکیشن هریک از آنها در صورت برخورداری از اینترنت مراجعه نمود. در واقع در صورتیکه کاربر هر یک از اپراتورهای ارتباطی هستید، می توانید با نصب اپلیکیشن های آنها از خدماتشان بهره مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال سازی سرویسی را دارید، از این راه استفاده کنید.

امتهای پیام


1402/02/14
14:58:02
0.0 / 5
509
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین