از ۱۴ دی ماه آغاز می شود

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام به گزارش فیکس سرور، معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقرار شدن پروازهای داخلی و بین المللی از مبدا این فرودگاه اطلاع داد و اظهار داشت: پروازهای این فرودگاه از چهاردهم دیماه سال جاری به مقصد مشهد مقدس و از پانزدهم دیماه به مقصد نجف اشرف شروع می شود.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، مجتبی شمس نژاد اظهار نمود: با عنایت به ظرفیت های بسیار خوبی که در قسمت هوانوردی این فرودگاه وجود دارد، بدین منظور رایزنی و مذاکراتی با ایرلاین ها با هدف انجام پروازهای داخلی و بین المللی صورت گرفته است و بر همین مبنا از چهاردهم دیماه سال جاری پروازها به مقاصد مشهد مقدس و نجف اشرف از مبدا فرودگاه بین المللی پیام و بالعکس برقرار می شود.

شمس نژاد با اشاره به اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در ایام چهارشنبه و پنجشنبه صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: پرواز داخلی از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از چهاردهم دیماه هر چهارشنبه به صورت رفت و برگشت صورت می گیرد.

وی افزود: این پرواز ساعت ۱۸ هر چهارشنبه از مشهد مقدس در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و ساعت ۱۹ فرودگاه پیام را به مقصد مشهد مقدس ترک خواهد نمود.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام تصریح کرد: همینطور پروازها از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف از پانزدهم دیماه و در ایام پنجشنبه صورت می گیرد.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وی ادامه داد: این پرواز ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه هر پنجشنبه از مبدا نجف اشرف در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و در ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه همان روز فرودگاه پیام را به سمت نجف اشرف ترک خواهد نمود.

منبع:

1401/10/12
18:23:38
0.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین