در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

بی اطلاعی وزیر ارتباطات از پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام

بی اطلاعی وزیر ارتباطات از پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام به گزارش فیکس سرور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: آنچه از طرف یک نماینده مجلس درباره ی پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام عنوان شد، حدس و گمان است.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره ی پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام، اظهار داشت: من اطلاعی ندارم و این مساله را از نماینده ای که مطرح کرده است، سوال کنید. چیزی به ما واصل نشده است.
وی افزود: واتساپ و اینستاگرام در کشورهایی که پلتفرم غالب هستند، به درخواست آن کشور دفتر داشته و قواعد آن کشور را می پذیرند. نامه را مرکز ملی زده است و من بامداد از آنها سوال کردم که گفتند هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم و آنچه از طرف یک نماینده مجلس مطرح شده، حدس و گمان است.
وزیر ارتباطات در پاسخ به پرسشی درباره ی علت افزایش قیمت تعرفه های تلفن ثابت، بیان کرد: شرکت مخابرات ایران خصوصی است و باید هزینه ها و درآمدش با هم بخواند تا بتواند فعالیت کند. شرکت مخابرات هم فقط مربوط به تلفن نیست، منابعی که دارد از تلفن ثابت و اینترنت بدست می آورد صرف توسعه شبکه آن شرکت می شود. چند سال است که تعرفه های این شرکت تغییری نکرده است به همین خاطر در کمیسیون تنظیم مقررات افزایش تعرفه تصویب گردید و ابلاغ گردیده است. در مقابل بسته مکالمه برای مشترکان در نظر گرفته شده است. در تهران ۴ هزار دقیقه صحبت با تلفن ثابت و ۳۰۰ دقیقه با تلفن همراه می توانند صحبت کنند.1401/09/25
12:11:37
0.0 / 5
426
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین