دلخوش:

چرا در این شرایط برخی دستگاه ها قیمتها را افزایش می دهند؟

چرا در این شرایط برخی دستگاه ها قیمتها را افزایش می دهند؟ به گزارش فیکس سرور، عضو هیات رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان و مردم در طول انقلاب صف خودشان را همیشه از دشمنان جدا کرده اند و همراه خانواده شهدا و مردم هستند و امروز هم پای انقلاب خواهند ایستاد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، سیدکاظم دلخوش در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان نمود: شرایط فعلی مملکت، شرایط بسیار حساسی است که همه ما مردم ایران که در طول انقلاب بیشتر از ۳۵۰ هزار شهید تقدیم این نظام و انقلاب کردیم باید حساسیت این زمان را حفاظت و حراست نماییم.
وی در سفارش ای به کسانی که این روزها وارد صحنه ها می شوند، اظهار داشت: ما صفمان را از صف دشمنان نظام و خون شهدا باید جدا نماییم، چون که دنیای استعمار و استکبار و آنهایی که بی محابا مردم خودشان را به کشتن می دهند امروز داعیه دار محافظت از نظام و انقلاب شده اند. همینطور در شرایط فعلی باید دستگاههای مختلف و آنهایی که در نظام جمهوری اسلامی کار می کنند، توجه داشته باشند که بی توجهی به حقوق ملت آنهایی که مشکل اقتصادی دارند در شرایط فعلی خیانت به مملکت است.
نماینده مردم صومعه در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ما از نظر اقتصادی گرفتار مشکل هستند و باید امروز توجه ویژه به مشکلات آحاد مردم داشته باشیم. در چنین شرایطی متاسفانه برخی از دستگاه ها با افزایش قیمتها و فشار اقتصادی به مردم مشکلات کشور و جامعه را اضافه می کنند. اگر کسی در چنین شرایط و مشکلات اقتصادی فشار بر مردم را افزایش دهد، او هم در صف خیانتکاران نظام است.
دلخوش خاطرنشان کرد: مثلاً آقای وزیر مخابرات چرا در چنین شرایطی اشتراک مخابرات را از ۱۳۰۰ تومان ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان کرده اید؟ آقای وزیر جهاد کشاورزی دقت کن برای چه نمی توانی قیمت کالاهای ضروری مردم را کنترل کنید؟ آیا این خدمت به مردم است؟ ارزاق عمومی مردم روز به روز گران تر می شود و مردم در فشار اقتصادی هستند. آقای وزیر نیرو، آبی که کشاورز برای هر هکتار استفاده می کرد یک میلیون تومان دریافت می کردید سال جاری چرا بابت هر هکتار آب کشاورزی سه میلیون تومان از کشاورز گرفته اید؟
وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: اگر می خواهید ارزاق عمومی ارزان به دست مردم برسد حق ندارید هزینه کشاورز را بالا ببرید. خواهش می کنم وزارت خانه های مختلف دقت کنند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس خاطرنشان کرد: بحث رتبه بندی، اخراج پرستاران، حقوق بازنشستگان، کارکنان فصل یک راهداری که فهرست آنرا داده ام امضا کنید، چند ماه هست که حقوق دریافت نکرده اند. چرا وزارت نیرو ۴ ماه است در شرایط سخت فعلی به کارکنان خود حقوق نداده است؟ آقای وزیر مگر در این شرایط خودتان می توانید با نگرفتن حقوق زندگی تان را بچرخانید؟ آیا اینها آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟
دلخوش اظهار نمود: تقاضا دارم بحث طرح مهرآفرین که یک مرتبه عنوان شد، بار دوم مبحث آزمون عنوان شد یعنی چه؟ یعنی دستگاههای اجرایی یا خودشان را جای مردم نمی دانند یا شرایط را درک نمی کنند.
وی ضمن اشاره به آیه ای از قرآن بیان نمود: کسانی که جامعه را با اعمال و افعال خود تحریک می کنند بدانند که «مردم را به غیر از زبان های خودتان بخوانید.»
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در انتها اظهار داشت: اعتقاد دارم که جوانان و مردم ما بطور قطع در طول انقلاب صف خودشان را همیشه از دشمنان جدا کرده اند و همراه خانواده شهدا و مردم هستند و امروز هم پای انقلاب خواهند ایستاد.
منبع:

1401/07/11
10:11:36
0.0 / 5
306
تگهای خبر: دستگاه , كالا , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین