در نشست ارایه خدمات هوشمند به زائران مطرح شد:

هوشمندسازی موکب های اربعین و امانت داری الکترونیکی

هوشمندسازی موکب های اربعین و امانت داری الکترونیکی فیکس سرور: در نشستی با حضور فعالان بخش خصوصی، نحوه ارائه خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین مانند هوشمندسازی موکب ها، امانت داری الکترونیکی و سایر موارد عنوان شد و مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، نشستی با حضور معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و مدیران این سازمان به همراه فعالان بخش خصوصی، با هدف چگونگی هم افزایی ظرفیت های اربعین با بهره گیری از توانمندی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ارائه خدمات هوشمند به زوار رویداد بین المللی اربعین انجام شد.
در این جلسه که به میزبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد، محمد خوانساری- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - ضمن اشاره به امکانات و ظرفیت های وزارت ارتباطات جهت حل موانعی که در راه خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی دارد، اظهار نمود: سازمان فناوری اطلاعات ایران دارای امکانات و ظرفیت هایی است که به تسهیل انجام بسیاری امور در این مراسم می پردازد؛ ضمن اینکه استفاده از ایده های جدید با هدف پیاده سازی خدمات اربعین، هم افزایی بیشتری را برای زوار به همراه دارد.
طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران، خوانساری علاوه بر زوار، کسب وکارها را نیز از این هم افزایی بهره مند دانست و اظهار داشت: علاوه بر مردم، ارائه دهندگان خدمات و فعالان بخش خصوصی نیز می توانند از ایده ها و خلاقیت هایی که در راه خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی مورد استفاده قرار می گیرد، در کسب وکار خود بهره مند شوند.
مهدی صرامی- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران- نیز با اشاره ظرفیت های اربعین، بهره گیری از فناوری اطلاعات در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم در این ایام را هدف از برگزاری این جلسه عنوان نمود.
او ضمن دسته بندی زوار اربعین حسینی تشریح کرد: سه دسته مخاطب در رویداد اربعین وجود دارد که خدمات رسانی به آنها از اهمیت برخوردار است؛ دسته نخست، زائرانی هستند که از داخل کشور به سمت نقاط مرزی درحال حرکت هستند. دسته بعدی، شامل زواری می شوند که در خارج از مرز یعنی در عراق اقامت دارند و درنهایت آن دسته از زائرانی که عبورکنندگان ترانزیت به شمار می روند و عموما از مرزهای شرقی مانند افغانستان، پاکستان و حتی هند وارد ایران شده و ضمن عبور از کشور، عازم عراق هستند.
در ادامه این جلسه فعالان بخش خصوصی با طرح ایده ها و نظرات خود، به تشریح نحوه خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین نظیر هوشمندسازی موکب ها، امانتداری الکترونیکی و سایر خدماتی که می توانند عرضه کنند، پرداختند.1401/06/03
13:51:44
0.0 / 5
362
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین