توسعه شبکه دیتای ثابت در شهرستان های کارون و دزفول

توسعه شبکه دیتای ثابت در شهرستان های کارون و دزفول به گزارش فیکس سرور، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه دیتای ثابت در دو شهرستان کارون و دزفول آگاهی داد و اظهار داشت: با توسعه شبکه دیتا در دو مرکز تلفن، مناطقی از شهرستان های کارون و دزفول تحت پوشش شبکه پهن باند دیتای ثابت قرار گرفتند.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به کوشش برای توسعه شبکه دیتای شهرهای خوزستان اظهار نمود: با توسعه شبکه دیتا در دو مرکز تلفن، مناطقی از شهرستان های کارون و دزفول تحت پوشش شبکه پهن باند دیتای ثابت قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: منطقه کانتکس کوت عبدالله شهرستان کارون با توسعه شبکه دیتا در مرکز تلفن اسلام آباد، تحت پوشش شبکه پهن باند دیتای ثابت قرار گرفت.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان خاطرنشان کرد: بمنظور توسعه ارتباطات و بهره مندی مشترکان از خدمات با کیفیت و مطلوب، عملیات توسعه شبکه دیتا در کافوی ۱۲ مرکز تلفن اسلام آباد در دستور کار کارشناسان متخصص شبکه دیتای مخابرات منطقه قرار گرفت.

فلاح زاده اظهار داشت: این عملیات با ارتقا و نصب تجهیزات پیشرفته نوری و نصب ۲۵۶ پورت دیتا در کافوی شماره ۱۲ مرکز اسلام آباد انجام شد و منطقه کانتکس کوت عبدالله تحت پوشش شبکه دیتای تلفن ثابت قرار گرفت.

وی همین طور از توسعه و ارتقای شبکه دیتای ثابت در مرکز تلفن شهرک انقلاب دزفول آگاهی داد و اظهار داشت: با افزایش پهنای باند، شبکه دیتای مرکز تلفن شهرک انقلاب دزفول توسعه و ارتقا یافت.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان بیان نمود: در جهت توسعه شبکه دیتا و ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به مشترکان شبکه دیتای مرکز تلفن شهرک انقلاب دزفول با اجرای عملیات فنی و افزایش پهنای باند تجهیزات کافوهای نوری و برقرار کردن لینک های FE از ۱۰۰ مگابیت به یک گیگابیت ارتقا و توسعه یافت.

فلاح زاده افزود: با افزایش ۱۰ برابری پهنای باند در این مرکز، مشترکان اینترنت Adsl خانگی از تبادل اطلاعات با سرعت مطلوب و کیفیت بهتر بهره مند شدند.

وی در آخر اظهار داشت: متقاضیان اینترنت خانگی در این مراکز می توانند با تماس با سامانه پاسخگویی شبانه روزی ۲۰۲۰ نسبت به ثبت نام و دریافت بسته های متنوع و مقرون به صرفه اقدام نمایند.
1401/05/24
22:33:56
0.0 / 5
406
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین