کدام شبکه رمزارز بیشترین هزینه استخراج را ثبت کرد؟

کدام شبکه رمزارز بیشترین هزینه استخراج را ثبت کرد؟ فیکس سرور: کاربران کریپتو در نیمه اول سال 2022 به میزان 2.7 میلیارد دلار برای استخراج (NFT) هزینه کردند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از کوین، بیش از یک میلیون آدرس کیف پول منحصر به فرد در پروسه ضرب نقش داشتند که نشان میدهد فعالیت بازار توکن غیرقابل معاوضه همچنان قوی است.
برمبنای نتایج تحقیقات بازار انتشار یافته توسط شرکت داده های بلاک چین نانسن (Nansen) کاربران ارزهای دیجیتال ۹۶۳هزار و ۲۲۷ اتر (ETH) به ارزش ۲.۷ میلیارد دلار برای ضرب کردن NFT در بلاک چین اتریوم در نیمه اول سال ۲۰۲۲ هزینه کردند.
نانسن اظهار داشت که در طول این مدت ۱.۰۸۸ میلیون آدرس کیف پول منحصر به فرد در اتریوم استخراج شد. در مقایسه، حدود ۱۰۷ میلیون دلار توکن غیرقابل معاوضه در شبکه بایننس و ۷۷ میلیون دلار که برای آوالانچ ساخته شد. در مجموع ۲۶۳هزار و ۸۰۰ آدرس کیف پول منحصر به فرد در استخراج توکن غیرقابل معاوضه در دو بلاک چین دخیل بودند.
فقط تعداد ۶۹ مجموعه توکن غیرقابل معاوضه در ۲۲ ماه مه افتتاح شد که درنتیجه حجم ضرب روزانه از ۱۲۰هزار اتر فراتر رفت. تعداد کل مجموعه های NFT که در نیمه اول سال بر روی اتریوم ساخته و فروخته شده ۲۸هزار و ۹۸۶ بوده است. بیش از دو سوم پروژه های توکن غیرقابل معاوضه کمتر از پنج اتریوم جمع آوری کردند، بااینکه ۱۴۰ مجموعه بیش از ۱۰۰۰ اتریوم جمع آوری کردند. در مجموع، پنج مجموعه برتر توکن غیرقابل تعویض در اتریوم ۸.۴ درصد از کل استخراج را به خود اختصاص دادند.
حدود نیمی از مبلغ جمع آوری شده در پروژه های NFT باقی ماند، در صورتیکه نیمی دیگر به کیف پول های غیر سازمانی منتقل شد. با این وجود، نانسن فقط می توانست انتقال های مستقیم از آدرس های پروژه های NFT به آدرس های تراکنش فوری را ردیابی کند. تراکنش های بعدی با طرف های مقابل دیگر ثبت نشد، بدین سبب نتیجه گیری احتمالی در مورد روش استفاده از وجوه بعد از سقوط توکن غیرقابل معاوضه محدود شد.
علاوه بر این تحقیقات، نانسن به خاطر انبوه های شاخصی مانند NFT-۵۰۰ نیز شناخته می شود که عملکرد ۵۰۰ مجموعه برتر توکن NFT در اتریوم را برای استانداردهای توکن ERC-۷۲۱ و ERC-۱۱۵۵ دنبال می کند. این شرکت در سال قبل ۱۲ میلیون دلار سرمایه گذاری از اندریسن هوروویتز (Andreessen Horowitz) شرکت خدمات مالی آمریکایی را تضمین نمود.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۰۶ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱۳ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۱.۲۷ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۳ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷.۰۷ میلیارد دلار است که ۴.۵۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۷.۳۰ میلیارد دلار است که ۹.۴۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۷۱.۶۶ میلیارد دلار است که ۹۲.۹۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۴۲ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۲ هزار و ۸۲۲.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۰ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۱۳.۸۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۳ درصد افزایش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۸۲.۴۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۳۷ درصد افزایش
۴- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۳۸.۹۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۸ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۹۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۲ درصد افزایش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۶۶۹دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۴۹ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۷.۸۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۸ درصد افزایش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۶۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
منبع:

1401/05/12
22:43:50
0.0 / 5
344
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین