بیتکوین تا 2 سال به بالاترین حد خود نمی رسد

بیتکوین تا 2 سال به بالاترین حد خود نمی رسد بیتکوین در محدوده بیشتر از ۲۰ هزار دلار قرار گرفته اما تابحال هیچ حرکت صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است. این منجر به گمانه زنی هایی در مورد این مورد شده است که آیا این دارایی دیجیتال می تواند در آینده نزدیک به بالاترین حد خود برسد یا خیر.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از کریپتوکارنسی، مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو این مورد را بررسی نموده و نظرات خویش را به اشتراک گذاشته است. به نقل از ایشان، به این زودی ها نباید انتظار چنین بهبودی را داشت.
در گزارش اخیر، مدیرعامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان احساسات نسبتا نزولی برای بیتکوین در کوتاه مدت را به اشتراک گذاشته است. دارایی دیجیتالی که در نوامبر سال قبل به ۶۹ هزار دلار رسیده بود، هنوز نتوانسته تا آن نقطه بازیابی شود و ژائو توضیح داده است که چنین بازیابی به این زودی ها رخ نمی دهد.
موسس صرافی بایننس اظهار داشت: بعد از افت بسیار زیاد بیتکوین از بالاترین رکورد خود، مدتی طول می کشد تا بازار باردیگر شاهد چنین قیمت هایی باشد.
چانگ پنگ ژائو اظهار نمود: من فکر می کنم با عنایت به این کاهش قیمت، از بالاترین سطح تاریخی ۶۸ هزار دلار تا ۲۰ هزار دلار کنونی، احیانا مدتی طول می کشد تا باردیگر بازگردیم و این مدت زمان چند ماه یا چند سال آینده خواهد بود.
بنیان گذار صرافی بایننس اضافه کرد: با این وجود، با عنایت به این که قیمت امروز چهار سال پیش بسیار مورد استقبال قرار می گرفت، همه چیز بد نیست. مثال آن زمانی است که بیتکوین در چرخه گذشته به اوج خود و حدودا به ۲۰ هزار دلار رسیده بود. سرمایه گذاران از این قیمت خوشحال بودند پیش از این که بازار باردیگر به سمت بازار نزولی حرکت نماید. ما فکر می نماییم ۲۰ هزار دلار امروز خیلی کم است اما می دانید، اگر در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ به طرفداران بیتکوین گفته می شد، در سال ۲۰۲۲ بیتکوین ۲۰ هزار دلار خواهد بود، بسیار خوشحال می شدند. در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹، بیتکوین ۳۰۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار بود.
ارزش بیتکوین به تازگی درحال افزایش بوده است. بعد از رسیدن به ۱۷هزار و ۶۰۰ دلار، قیمت فعلی مهلت مورد نیاز را برای سرمایه گذاران فراهم نموده است. با این وجود، همان گونه که بازار درحال متعادل شدن است، شاخصهای نزولی بیشتری درحال ظهور هستند.
اعتماد به بیتکوین در چند هفته گذشته کاسته شده چونکه احساسات سرمایه گذاران ضربه بزرگی خورده است. بعلاوه، بیتکوین هفته ای دیگر در وضعیت قرمز بسته شد و تعداد بسته های قرمز رنگ بیشتری را در سال نسبت به بسته های سبز نشان داد. به این ترتیب، به خرس ها تسلط قوی تری بر بازار، بخصوص در کوتاه مدت داده است.
فروش کنونی که بازار را تکان می دهد همچنان موقعیت بیتکوین را در بالای ۲۰ هزار دلار تهدید می کند. به این ترتیب، هنگام کوشش برای شکستن نقطه مقاومت ۲۱ هزار و ۲۱۷۶ دلار ناموفق بوده است. با این وجود، حمایت در سطح ۲۰ هزار و ۹۰ دلار وجود دارد که نشان داده است گاوها قصد ندارند بدون مبارزه پایین بیایند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۹۴۹.۶۲ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۶ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۲.۵۴ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۴۸ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴.۵۲ میلیارد دلار است که ۴.۳۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۶.۹۷ میلیارد دلار است که ۱۰.۸۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۵۶.۷۸ میلیارد دلار است که ۸۸.۰۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۴۰ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۱ هزار و ۲۰۲.۹۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: هزار و ۲۱۰.۰۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۸۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۹۷ درصد افزایش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۳۶.۶۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۴۹ درصد افزایش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
۵- سولانا
قیمت: ۴۱.۰۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۹۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۶.۲۷ درصد افزایش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۹۷۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۵۱ درصد افزایش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۶۷۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱۴.۷۹ درصد افزایش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۸.۱۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۲.۶۹ درصد افزایش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۶۶۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۸.۱۳ درصد افزایش
منبع:

1401/04/06
12:32:04
0.0 / 5
291
تگهای خبر: دیجیتال , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین