برگزاری نشست همسر رئیس جمهوری ونزوئلا با بانوان ایران

برگزاری نشست همسر رئیس جمهوری ونزوئلا با بانوان ایران «سیلیا فلورس» همسر نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا به همراه انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با برخی از بانوان فعال سیاسی و اجتماعی ایران دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایرنا، همسر رئیس جمهوری ونزوئلا، با حضور در جمع برخی از بانوان فعال ایرانی در زمینه های مختلف، ضمن استماع نقطه نظرات آنان، در جریان کارهای این بانوان قرار گرفت؛ در این دیدار، «مقاومت» وجه اشتراک گفت وگوهای بانوان ایرانی و ونزوئلایی بود.
در این دیدار که در مجموعه سعدآباد و با حضور انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده انجام شد، برخی از بانوان ایرانی و نیز چند تن از بانوان همراه همسر رئیس جمهوری ونزوئلا به ایراد سخن پرداختند.
سیلیا فلورس ضمن ابراز خوشی از حضور در ایران و آشنایی با توانمندی های زنان ایران، از مقاومت مردم ونزوئلا در مقابل تحریم ها و فشارهای آمریکا سخن گفت و مقاومت را تنها راه ایستادگی و پیشرفت برشمرد.

انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده نیز ضمن یادآوری سخنان مقام معظم رهبری و تاکید بر این که هزینه مقاومت از سازش و تسلیم کمتر است، از ایستادگی مردم ونزوئلا به ویژه زنان مبارز آن کشور قدردانی نمود.

وی از مقاومت زنان ایرانی در دوره های مختلف نبرد و جنگ های نظامی-سیاسی-اقتصادی سخن گفت و نقش زنان را در جنگ های ترکیبی و شناختی، پر اهمیت دانست.

در آخر این دیدار، دو طرف بر ادامه مذاکرات و عقد تفاهم نامه برای اقدامات عملیاتی فیمابین تاکید کردند.


منبع:

1401/03/26
10:20:26
0.0 / 5
379
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین