معاون رییس جمهور:

خزعلی: فعالیتهای دانش بنیان بانوان چهارمحال و بختیاری در حوزه کشاورزی حمایت می شود

خزعلی: فعالیتهای دانش بنیان بانوان چهارمحال و بختیاری در حوزه کشاورزی حمایت می شود به گزارش فیکس سرور معاون رئیس جمهور در امور زنان و بانوان با اشاره به اینکه از فعالیتهای بانوان در شرکتهای دانش بنیان چهارمحال و بختیاری بخصوص در حوزه کشاورزی و دامپروری حمایت خواهد شد، اظهار داشت: اعتباراتی هم برای این مورد در نظر گرفته شده است.


به گزارش فیکس سرور به نقل از خبرگزاری ایرنا، انسیه خزعلی روز پنجشنبه در جریان سفر رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت به چهارمحال و بختیاری و در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به دیدار با دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مشغول به فعالیت در شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت: کارهای خوبی در این عرصه در استان انجام شده است و امید می رود با افزایش پشتیبانی ها و حمایت های مادی و معنوی از مجموعه فعالیت بانوان تحصیلکرده در این شرکت ها، روند تولید محصولات دانش بنیان و همینطور تولید انبوه این محصولات ادامه یابد.
خزعلی اضافه کرد: حمایت های تسهیلاتی از فعالیت بانوان در شرکتهای دانش بنیان در دستور کار قرار دارد و بنا به درخواست عمومی در زمینه تسهیل صدور مجوزها، این مورد هم بررسی خواهد شد.
به گزارش فیکس سرور به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه میهمان مردم چهارمحال و بختیاری هستند.
از روز گذشته برخی از معاونان وزرا به ‎عنوان نمایندگان تام ‎الاختیار وزیران دولت سیزدهم در شهرستان های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره دارند.
برای پیگیری اخبار و گزارش های ایرنا از بیست و چهارمین سفر استانی رئیس جمهور پرونده خبری را دنبال کنید:منبع:

1401/03/21
10:25:01
0.0 / 5
423
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین