خزعلی:

ایده های دختران در مباحث فرهنگی و لطمه های اجتماعی بررسی شود

ایده های دختران در مباحث فرهنگی و لطمه های اجتماعی بررسی شود معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: لازم است نیازها و ایده های دختران در مباحث فرهنگی، هویتی و اجتماعی؛ خصوصاً برای مقابله با لطمه های اجتماعی موجود و تاثیرگذاری در جامعه و در نهایت دستیابی به آرمان های این افراد بررسی شود.


به گزارش فیکس سرور به نقل از خبرگزاری ایرنا، انسیه خزعلی در صفحه اینستاگرام خود از برگزاری این معاونت با مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان اطلاع داد و اضافه کرد: مجمع تشکل های جوانان می تواند بعنوان بازوی اجرایی معاونت در برنامه های محلی و منطقه ای و حتی برنامه های ملی و سراسری عمل کند.
وی خاطرنشان کرد: همینطور از پیشنهاد سازمان های مردم نهاد برای مشارکت در کارگروه ها و شوراهای معاونت و بهره مندی از نظرات جوانان استقبال می کنیم؛ چون که منجر به فنی تر و پربارتر شدن طرح ها و سیاستگذاری های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خواهد شد.
خزعلی به نقش سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان اشاره و اظهار نمود: یکی از مسائل بسیار مهم که در برنامه ریزی ها همواره مورد توجه دولت مردمی است، رعایت عدالت در فراهم کردن امکانات در سطح کشور است.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تصریح کرد: به نظر می آید از مهم ترین ظرفیت ها که باید موردتوجه و بهره مندی قرار گیرد، جوانان فعال و دغدغه مند سراسر کشور است.
وی افزود: بنابر این پیشنهاد می شود تعداد سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان در هر استان افزایش یابد و افراد بیشتری وارد مباحث اجتماعی شوند و با اتصال به شوراهای مشورتی و تصمیم گیری، در تصمیم سازی های کشور مشارکت داشته باشند.
مریم بابادی رئیس مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان هم با عرضه گزارشی از عملکرد این مجمع، اظهار داشت: مجمع در زمان حاضر دارای سه هزار و ۹۰۶ سمن ثبت شده در سطح کشور است که ۷۰ درصد آنها فعال و ۳۰ درصد هم نیمه فعال است.
وی افزود: فعالیتهای این سمن ها در چارچوب ۱۲ کمیسیون تخصصی همچون اقتصادی، اجتماعی، محرومیت زدایی، حقوق شهروندی، سلامت، ازدواج، زنان و خانواده، فرهنگی و هنری و محیط زیست تقسیم شده اند.
در این نشست، نمایندگان سازمان های مردم نهاد استانهای مختلف به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.


1401/02/06
23:34:24
0.0 / 5
383
تگهای خبر: اینستاگرام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین