خساست شرکت مادر فیسبوک برای کارمندان دورکار

خساست شرکت مادر فیسبوک برای کارمندان دورکار کارمندان شرکت مِتا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک) بعد از اینکه در ۲۸ مارس از دورکاری به محل کار برمی گردند، از خدمات لباسشویی و خشکشویی مجانی محروم می شوند و به علاوه ساعت سرو شام هم یک ساعت عقب افتاده است.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد شرکت مِتا پلتفرمز در واکنش به مدل کار ترکیبی که تحت آن اغلب کارمندان چند در روز در هفته همچنان از خانه به انجام وظایف کاری خود می پردازند، این تغییرات را صورت داده است. از نظر مدیریت شرکت مِتا پلتفرمز، مدت زمان کمتر در محل کار معادل مزایای کمتر در محل کار است. اما برای خیلی از کارمندان در فیسبوک، اینستاگرام، رئالیتی لَبز و سایر واحدهای شرکت مِتا پلتفرمز، این یک وضعیت ناخوشایند در محیط کاری است که معمولاً شرایط طاقت فرسایی دارد.

سخنگوی شرکت مِتا پلتفرمز در اطلاعیه ای به نیویورک تایمز اعلام نمود با بازگشت به محل کار از دورکاری، ما در خدمات و امکانات رفاهی تغییراتی داده ایم تا منعکس کننده نیازهای نیروی کار هیبریدی ما باشد.

شرکت مِتا پلتفرمز همینطور سرو شام را از ساعت شش و ۳۰ دقیقه بعدازظهر آغاز می کند که نیم ساعت بعد از حرکت آخرین سرویس از محل شرکت است. ازاین رو کارمندان بایدن بین غذای مجانی و سواری مجانی یکی را انتخاب کنند. در حالیکه خیلی از کارمندان مِتا در مصاحبه با نیویورک تایمز از این تغییرات ناراضی بودند اما بسیاری دیگر این امکانات را ترفندی برای به کار گرفتن کارمندان برای ساعتهای طولانی دانستند.

بر اساس گزارش انگجت، شرکتهای فناوری برای فراهم کردن امکانات رفاهی باورنکردنی در محل کار برای جبران حجم کاری بالا مانند غذای رایگان، لباسشویی، کلاسهای فیتنس، نگهداری از کودکان و موارد دیگر معروف هستند. اما فضای کار ترکیبی به معنای آن است که کارمندان کمتری به این امکانات نیاز خواهند داشت. شرکت مِتا برای جبران این تغییرات، هزینه سلامت روانی کارمندان را از ۷۰۰ دلار به ۳۰۰۰ دلار در سال بالا می برد.

منبع:

1400/12/22
20:20:30
0.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین