اقدام جدید اینستاگرام ضد محتوای ناسالم

اقدام جدید اینستاگرام ضد محتوای ناسالم به گزارش فیکس سرور اینستاگرام اقدامات جدیدی انجام داده است تا محتوای احیانا ناسالم در معرض دید کمتری در این اپلیکیشن قرار بگیرند.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، اینستاگرام اعلام نمود الگوریتم مورد استفاده در چینش پستها در فید و استوری کاربران حالا محتوایی که به نظر می آید آزاردهنده، ترغیب به خشونت یا نفرت پراکنی است را از اولویت مشاهده حذف می کند.

اگرچه مقررات اینستاگرام بخش عمده این محتوا را ممنوع کرده است اما این تغییر می تواند روی پستها و محتوایی از این دست که هنوز توسط ناظران محتوای این شبکه اشتراک گذاری عکس مشاهده نشده اند، تأثیر بگذارد. اینستاگرام در اینباره توضیح داد: برای درک اینکه محتوایی مقررات ما را نقض کرده است، مواردی مانند مشابه بودن کپشن با کپشنی که پیش از این مقررات را نقض کرده است را بررسی می نماییم.

تاکنون اینستاگرام کوشیده بود محتوای ناسالم را در بخشهای عمومی این پلت فرم مانند بخش "اکسپلور"، از معرض دید پنهان کند اما نحوه ظاهر شدن آنها برای کاربرانی که حسابهای ارسال کننده این نوع محتوا را دنبال می کنند را تغییر نداده بود. جدید ترین تغییر به معنای آن است که پستهایی که شبیه پستهای قبلی حذف شده از جانب اینستاگرام به نظر می رسند، حتی برای هواداران کمتر قابل مشاهده خواهند بود. سخنگوی شرکت مِتا (شرکت مادر اینستاگرام) تایید نمود که اگر پستی دستورالعمل فعالیت در این پلت فرم را نقض کند، احیانا حذف خواهد شد.

این تغییر به دنبال تغییر مشابهی در سال ۲۰۲۰ صورت می گیرد که اینستاگرام حسابهای منتشر کننده اطلاعات نادرست که راستی آزمایی شده اند را در رتبه پایینتری قرار می داد. برخلاف تغییر مذکور، اینستاگرام اعلام نموده که جدید ترین سیاست این شبکه اشتراک گذاری عکس روی حساب کاربر تأثیر نمی گذارد و تنها در ارتباط با پستی است که ارسال شده است.

بر اساس گزارش انگجت، همینطور اینستاگرام اعلام نموده که حالا سابقه گزارش ضد یک حساب را در نحوه تنظیم فیدهای وی لحاظ می کند. اگر سیستم اینستاگرام بر اساس سابقه گزارش شدن محتوا تشخیص دهد پستی که ارسال می شود احیانا گزارش می شود، پست مذکور را در فید کاربر پایینتر نمایش خواهد داد.

منبع:

1400/11/02
23:59:44
0.0 / 5
677
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین