تاکید بر ارسال بموقع کتاب های مخاطبان نمایشگاه

تاکید بر ارسال بموقع کتاب های مخاطبان نمایشگاه به گزارش فیکس سرور در جلسه هماهنگی خانه کتاب و ادبیات ایران با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران، بر همکاریهای دوجانبه برای ارسال بموقع و درست کتاب ها به دست مخاطبان تاکید گردید.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران در مورد دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران)، رمضانعلی سبحانی فر (معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران) و معاونان دو مجموعه برگزار شد.
بحث های کلان پُستی، نحوه و جزئیات همکاری پُست در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تحویل رسید پستی توسط مراکز پُست، ارسال بخش نامه به ادارات کل پستی در کشور برای همکاری بیشتر، آموزش لفاف بندی به ناشران، ارسال صحیح و بموقع کتاب ها از جانب ناشران و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اطلاع رسانی بموقع بخش نامه ها و اخبار، اطلاع رسانی به ناشران، برگزاری جلسه مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها با مدیران پُست استان ها برای هم افزایی بیشتر، مشارکت استان ها و... همچون مباحث مطرح شده در این نشست بود.
همینطور در جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران در مورد دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران مقرر شد تا در روزهای برگزاری این نمایشگاه برای بسته هایی که نشانِ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بر روی آنها حَک شده است، خدمات و شرایط ویژه پستی تعلق بگیرد.
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه شروع می شود و تا دهم بهمن ماه ۱۴۰۰ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir رجوع کنند.
منبع:

1400/10/20
23:57:09
0.0 / 5
431
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین