معاون مخابرات منطقه خوزستان خبرداد

واگذاری فیبر دسترسی به مشتریان تجاری با شرایط ویژه

واگذاری فیبر دسترسی به مشتریان تجاری با شرایط ویژه خوزستان معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه خوزستان از واگذاری فیبر دسترسی به مشتریان تجاری با تخفیف و شرایط ویژه تا آخر سال جاری اطلاع داد.حمیدرضا جلیلی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با توسعه خدمات برخط در استان، دستگاه ها، سازمان ها، ارگان ها و ادارات می توانند از سرویسهای تجاری باکیفیت بهره مند شوند و بدین منظور تا آخر سال جاری فیبر دسترسی با تخفیف و شرایط ویژه به مشتریان تجاری واگذار می شود.

وی ضمن اشاره به شرایط ویژه این طرح اضافه کرد: عدم دریافت هزینه های کارشناسی و طراحی، راه اندازی بخش اشتراکی جهت ۲ کر و عرضه تخفیف تا ۱۵ درصد برای این مشتریان در نظر گرفته شده است. همینطور در زمینه هزینه نظارت، امکان عرضه تخفیف در هزینه های نگهداری و پشتیبانی، فضا و برق با عنایت به نوع سرویس درخواست شده به مشتریان تجاری وجود دارد.

معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: مشتریان تجاری شامل دستگاه ها، سازمان ها، ادارات و... جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن و مرکز پاسخگویی شبانه روزی ۲۰۱۰ یا شماره ۰۶۱۳۳۷۳۰۰۵۰ در ساعات اداری تماس بگیرند.

منبع:

1400/10/19
20:12:39
0.0 / 5
469
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سرویس , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین