اطلاعات دفاتر پیشخوان بروزرسانی می شود

اطلاعات دفاتر پیشخوان بروزرسانی می شود فیکس سرور: مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری اعلام نمود: با عنایت به آغاز ارزیابی و رتبه بندی دفاتر در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰، دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی ظرف مدت ۲۰ روز می توانند اطلاعات اولیه دفتر خویش را مشاهده و درصورت نیاز اطلاعات خود را به روزرسانی کنند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، شهرام حی شاد، اظهار داشت: بخش عمده ارزیابی شاخصهای رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت، برپایه اطلاعات اولیه ثبت شده توسط دارندگان پروانه در سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر انجام می شود. نتایج ارزیابی سال ۱۳۹۹ نشان داده است که برخی اطلاعات اولیه ثبت شده توسط دارندگان پروانه در این سامانه اشکال دارد، بر همین مبنا رگولاتوری برای ایجاد شرایط یکسان و عادلانه برای تمام دفاتر پیشخوان، از آغاز مهر سالجاری امکان بروزرسانی اطلاعات در سامانه را برای دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان بوجود آورده است.
وی افزود: برای ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ دفاتر پیشخوان، دارندگان پروانه، می توانند با کد ملی خود بعنوان نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه به آدرس geps.cra.ir شوند. در صورتی که دارنده پروانه، نام کاربری و رمز عبور خویش را هنگام ثبت نام تغییر داده باشد، باید نام کاربری و رمز عبور جدید را وارد کنند.
حی شاد، ضمن اشاره به تدوین دستورالعمل اجرایی سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، اظهار داشت: این دستورالعمل با هدف تسریع در اجرای فرآیندهای ارزیابی و رتبه بندی تدوین و بر روی پورتال رگولاتوری، بارگذاری شده است و دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان در صورتی که پس از مطالعه این دستورالعمل با مشکل فنی در تکمیل اطلاعات خود مواجه گشتند، می توانند با شماره ۸۹۶۶۲۹۱۲ تماس گرفته و مشکل خویش را برطرف کنند.
به گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطا رادیویی، دستورالعمل اجرایی سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، در این لینک قابل مشاهده می باشد.
منبع:

1400/07/03
18:04:24
0.0 / 5
599
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین