درج تاریخ تولد در اینستاگرام الزامی شد

درج تاریخ تولد در اینستاگرام الزامی شد به گزارش فیکس سرور اینستاگرام در جهت قابلیتهای ایمنی جدید برای کاربران جوان، کاربرانش را ملزم خواهد نمود تاریخ تولدشان را تایید کنند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، اینستاگرام به دنبال ساخت نسخه ویژه کودکان پایین ۱۳ سال بوده که سبب شده قانونگذاران آمریکایی از فیسبوک - شرکت مادر این شبکه اجتماعی- بخواهند از برنامه مذکور صرفنظر کند بخصوص که این شرکت سابقه روشنی در زمینه کوتاهی در حفاظت از کودکان در پلتفرمهایش دارد.
اینستاگرام در یک پست وبلاگ اعلام نمود از این اطلاعات برای اطمینان از اینکه تجربه درست برای گروه سنی درست فراهم می شود، استفاده خواهد نمود. این شرکت ماه گذشته اعلام نموده بود به صورت پیش فرض حساب کاربری کاربران پایین ۱۶ سال را در هنگام ایجاد شدن آنها در حالت خصوصی قرار می دهد.
این اپلیکیشن اعلام نمود از کاربران زمانی که اینستاگرام را باز می کنند خواهد خواست تاریخ تولدشان را تایید کنند و اگر کاربر تاریخ تولدش را وارد نکند، چندین پیام نمایش داده خواهد شد و در نهایت از کاربران خواسته می شود برای امکان ادامه استفاده از این اپلیکیشن، تاریخ تولدشان را درج کنند.
این تغییرات شامل کاربران اینستاگرام می شود که پیش از این تاریخ تولدشان را در این اپلیکیشن وارد نکرده بودند.
طبق گزارش رویترز، اینستاگرام اعلام نمود از این مورد آگاه است که برخی از کاربران امکان دارد تاریخ تولد غیرواقعی را وارد کنند و سرگرم طراحی فناوری جدیدی برای رسیدگی به این مساله است.1400/06/10
12:05:08
0.0 / 5
606
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین