از الكامپ ۱۴۰۰ چه خبر؟

از الكامپ ۱۴۰۰ چه خبر؟ به گزارش فیکس سرور الکام استارز و الکام تاکز با حضور استارت آپ ها و کارشناسان و متخصصان حوزه های در رابطه با فناوری ارتباطات و اطلاعات، بخش هایی از الکامپ ۱۴۰۰ است که مقرر شده بعد از یک سال وقفه به علت شیوع ویروس کرونا، سال جاری به صورت حضوری برگزار گردد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در جهان، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، هم مقرر بود سال قبل برگزار گردد اما چندین بار به علت کرونا به تعویق افتاد و در نهایت الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) از ۲۹ دیماه تا ۲ بهمن ۱۳۹۹ و البته به صورت آنلاین برگزار شد.
با این حال، سازمان نظام صنفی کامپیوتری اعلام نمود که نمایشگاه الکامپ تهران، سالجاری از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا، برگزار می گردد. محمد ثروتی -مدیر اجرایی الکامپ- درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به حساب می آید و در این دوران شرکت هایی گوناگونی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای گوناگونی هم برای حضور درنمایشگاه ها وجود داشت.

فضایی برای بیان نظرات کارشناسان و متخصصان
با هدف ایجاد فضایی برای بیان نظرات کارشناسان و متخصصان حوزه های در رابطه با فناوری ارتباطات و اطلاعات و همینطور ایجاد فرصتی برای تعامل و گفتگو میان همه فعالان این حوزه ها، الکام تاکز در نمایشگاه الکامپ اجرا می گردد. الکام تاکز برای سومین دوره پی در پی در نمایشگاه بین المللی الکامپ برگزار می گردد و عرضه دهندگان، می توانند در چارچوب سخنرانی فردی و پنل گروهی، به بیان نظرات خود درمورد مبحث عرضه بپردازند.

تعامل سرمایه و ایده در آوردگاه سرمایه
در الکامپ سال جاری، علاوه بر سالن های شرکتهای فاوا و اپراتورها، اکوسیستم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان را در بخش الکام استارز حضور خواهند داشت. آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز به حساب می آید و کمک می نماید سرمایه گذاران با استارت آپ ها و کسب کارهای نو آشنا گردند و بتوانند روی آنها سرمایه گذاری کنند.
بدین منظور الکام استارز در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب کارها و عرضه آنها به سرمایه گذاران کمک نماید تا جذب سرمایه و سرمایه گذار با سهولت بیشتری برای استارت آپ ها انجام گیرد. سرمایه گذاران هم در این آوردگاه که به صورت آنلاین برگزار می شود، می توانند از ایده های بکر و نوآورانه استارت آپ ها که دارای طرح های توجیه پذیر است، بهره ببرند.
همینطور استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپا در الکام پیچ، این فرصت را پیدا خواهند کرد که کسب وکارشان را برای پنلی از داوران خبره ارائه نمایند و نظرشان را بدانند. الکام پیچ در چارچوب الکام استارز به هر استارت آپ کمک می نماید که ببیند مخاطبان کسب وکارش درمورد آن چه طور فکر می کنند.
جوایز الکام پیچ شامل جایزه ۱۰ منتخب برگزیده الکام پیچ، جایزه ویژه برای استارت آپ برگزیده در شرایط همه گیری کرونا، جایزه استارت آپ های برگزیده در پنج حوزه محیط زیست، سلامت، شهر، توانیابان، گروه های خاص اجتماعی و علوم انسانی و قرآنی می شود. همینطور برای نخستین بار پنج کسب و کار بزرگ استارت آپی کشور، جوایز ویژه نقدی به پنج استارت آاپ کوچک اهدا خواهند کرد و برای نخستین بار به سه کسب و کار برگزیده شبکه های اجتماعی ازجمله کسب وکارهایی که موفق شده اند در بستر اینستاگرام تجربه جدیدی را برای مشتریان خود رقم بزنند، جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
داوران این بخش با در نظر گرفتن شاخص هایی چون نوآوری در محصول، نوآوری درمحتوا، نوآوری در بسته بندی و پشتیبانی، نوآوری در ارتباط با مشتری، بازاریابی و... کسب وکارهای برگزیده را انتخاب خواهند کرد. کسب وکارهای برگزیده از حمایت های دیگری ازجمله دریافت برخی مجوزهای کسب وکاری هم برخوردار خواهند شد.
منبع:

1400/04/08
18:10:48
0.0 / 5
940
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین