ثبت نیازمندی و ثبت تبلیغات

ثبت نیازمندی و ثبت تبلیغات در این مبحث ما به ثبت تبلیغات و نیازمندی در یك سایت تبلیغاتی میپردازیم كه جایگاه خودر را به سرعت در فضای تبلیغاتی امروز به رخ كشیده و نمایان نموده است.


بنظر می رسد بشر از زمانیکه که قادر به ارائه محصول و یا خدماتی گردید ، مجبور بود به روشهای مختلف خدمت و یا حتی نیازمندی خود را جهت آگاهی دیگران اعلام و یا حداقل فریاد بزند. در واقع بدون تبلیغ ، تجارت و کسب و کار بی معنا و بیهود بود.از اینروی شروع به تبلیغات و معرفی کسب و کار و یا کالا و خدمات خود از طرق مختلف مثل اعلان شفاهی و در مراحل بعد بصورت چاپ تراکت و یا پلاکارت و یا ... نمود.

     در دنیای کنونی و با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی و صنعت و به عبارتی توسعه کلیه امور علمی و فرهنگی و .... این نیاز کاملا مشهود و پر رنگتر شده است . در این مسیر نحوه تبلیغات و نیازمندی و ثبت آگهی نیز بطور فاحشی تغییر یافته و متحول گردیده است .با توجه به  روند کند تبلیغات سنتی و هزینه بر بودن آن و عدم فراگیری زیاد و همچنین پیشرفت نرم افزار ، سخت افزار و شبکه اینترنت ، تبلیغات اینترنتی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است که خود روشهای مختلفی را شامل میگردد. در این مبحث ما به ثبت تبلیغات و نیازمندی در یک سایت تبلیغاتی میپردازیم که جایگاه خودر را به سرعت در فضای تبلیغاتی امروز به رخ کشیده و نمایان نموده است.

      یک سایت تبلیغاتی و ثبت آگهی رایگان یا ویژه باید بتواند تمامی نیازهای جامعه بشری را در حیطه تبلیغات پوشش داده تا بتواند جایگاه ویژه و خاصی را که به او اختصاص داده اند ، حفظ نماید.اختصارا این موارد را  میتوان به بصورت زیر بیان نمود :

امانتداری و احترام به مشتری و خواسته معقول ایشان

ایجاد محیطی مناسب و جذاب جهت ثبت آگهی و یا نیازمندی کاربران بصورت رایگان و ویژه

امکان انتشار سریع آگهی درج شده در شبکه گسترده اینترنت

معرفی سریع سایت به آگهی درج شده توسط کاربر

- و ...

   خوشبختانه و یا متاسفانه در شبکه فعلی موجود سایتهای بسیار زیاد درج آگهی ، ثبت نیازمندی و یا ثبت تبلیغات ایجاد و پای به عرصه وجود گذاشته اند .متاسفانه به این دلیل که تعداد زیادی از این سایتها حداقل استاندارد های موجود جهت اجابت درخواست کاربران متقاضی را هم نداشته و ندارند و خوشبختانه بدلیل اینکه تعداد زیادی از این سایتهای تبلیغاتی با سعی و تلاش و گاهی با هزینه زیاد توانسته اند به جایگاه خوبی در ارائه تبلیغات در شبکه اینترنت برسند.

تقریبا در تمامی این سایتها علاوه بر امکان ثبت نیازمندی بطور ویژه ، امکان درج آگهی رایگان برای کاربران طراحی و به اجرا گذاشته شده است. این امکان معمولا نیاز های اولیه هر کاربرمتقاضی را در بر گرفته و پاسخ خواهد داد.در بیشتر سایت های درج آگهی و نیازمندی علاوه بر امکانات فوق ، مواردی همچون تبلیغات بنری و ثبت آگهی بصورت بنری نیز طراحی و ارایه شده است که خود میتواند نقش بسیار موثری را در هدایت مستقیم کاربران به سایتهای ارائه دهنده خدمات و محصولات داشته و بر اعتبار سایتهای مقصد نیز بیافزاید.

  سایت ثبت آگهی و نیازمندی 747 نیز از این قاعده مستثنی نبوده با سعی و تلاش انجام شده ، سعی نموده وظیفه خود را در معرفی متقاضیان به ارائه دهندگان خدمات بنحو احسنت داشته باشد.

 

1400/04/06
22:41:51
0.0 / 5
430
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین