نمایشگاه های خودرا در پلت فرم تعاملی ایرانی برگزار كنید

نمایشگاه های خودرا در پلت فرم تعاملی ایرانی برگزار كنید فیکس سرور: یکی از شرکت های فناور پلت فرم تخصصی برای برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها پیاده سازی کرده که در آن امکان تعامل بازدیدکنندگان با غرفه داران پیش بینی شده است.


نوید امیدیان، مدیر عامل این شرکت فناور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عرضه پلت فرم تخصصی، با تاکید بر این که این پلت فرم برای برگزاری نمایشگاه و رویدادهای آنلاین کاربرد دارد، اظهار داشت: بر این اساس ما می توانیم رویدادها و نمایشگاه ها را بصورت مجازی برگزار نماییم.
وی ایجاد تعامل میان بازدیدکنندگان و غرفه داران و برگزارکنندگان را از خاصیت های این پلت فرم تخصصی ذکر کرد و تصریح کرد: از این طریق بازدیدکنندگان با غرفه داران به آسانی می توانند ارتباط برقرار و جلسه برگزار کنند، ضمن آنکه بازدیدکنندگان امکان شرکت در کارگاه ها، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی را دارند.
امیدیان افزود: علاوه بر آن غرفه داران بوسیله بستر این پلت فرم می توانند با ساختار بصری مناسب اطلاعات خودرا به اشتراک گذارند.
مدیر عامل این شرکت با تاکید بر این که این پلت فرم بصورت چند زبانه طراحی و پیاده سازی شده است، اظهار نمود: تا حالا دو نمایشگاه برای پتروشیمی ایران و وزارت نیرو برگزار کرده ایم و در این نمایشگاه ها شرکت کنندگان خارجی نیز حضور بهم رساندند و با شرکت های ایرانی تعامل برقرار کردند.
وی با اشاره به مزایای رقابتی این پلت فرم تخصصی، اظهار داشت: این پلت فرم به مفهوم واقعی هویت پلتفرمی را رعایت می کند، به این صورت که وقتی کاربر وارد آن می شود و گفت و گو و یا جلسه ای را هماهنگ می کند، اطلاعات آنرا در پروفایل و اکانت کاربردی خود می تواند ببیند.
بگفته وی این امر سبب می شود که کاربر در همه رویدادها و نمایشگاه هایی که شرکت می کند، اطلاعات آن در دسترس باشد.
امیدیان افزود: پیاده سازی صفحه نمایشگاه ها در این پلت فرم برمبنای تصویر ایزومتریک است که سبب می شود کاربر در کمترین زمان ممکن غرفه، فرد و یا محصول مورد نظر را بیابد.
منبع:

1400/03/07
23:47:53
0.0 / 5
884
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین