روابط عمومی پیشگام اطلاع رسانی و ایجاد دانش برای سازمان است

روابط عمومی پیشگام اطلاع رسانی و ایجاد دانش برای سازمان است رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، از روابط عمومی ها بعنوان نخستین پیشگامان اطلاع رسانی و ایجاد دانش برای سازمان یاد کرد و اظهار داشت: تمام کمبودهای پروسه فروش با پاسخگویی صحیح، سریع و بموقع روابط عمومی ها جبران می شود.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، ابراهیم محمودزاده- رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات را به کارکنان شرکت مخابرات ایران و تمام کسانی که می کوشند مجموعه مخابرات و ارزشهایی که توسط سازمان ایجاد می شود را تدوین و بصورت اثر گذار و شفاف به جامعه ارائه نمایند تبریک گفت.
وی با گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت ماه بعنوان روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی اظهار داشت: خدماتی که امروزه توسط مجموعه مخابرات در بستر حوزه های بازار، تکنولوژی، عملیات، راندمان، هزینه و درآمد ارائه می شود مدیون همکاری و تعامل رابط عمومی، بین سازمان و آحاد مردم است.
محمودزاده در ادامه با اشاره به نقش پررنگ و موثر روابط عمومی ها در طراحی و برنامه ریزی برای انتقال دانش و اطلاعات به مشتریان اضافه کرد: امروزه دیگر روابط عمومی به مفهوم عام و قدیمی نیست، وقتی در حال ارائه خدمات فنی و تکنولوژیکی در قالب سرویس به مشتری هستیم، کار بازار با تعامل روابط عمومی و مردم برای ایجاد و نیاز مشتری به محصول جدید شروع و با ایجاد نیاز، به مشتری القا می کنند به چه خدماتی نیازمند هستند که در حقیقت درکل پروسه فروش، همراه مشتری است.
ریس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، ضمن تاکید به عدم تفکیک روابط عمومی از بازاریابی اظهار نمود: بازاریابی در یک سازمان با طرح یک محصول تعهدات خودرا را شروع و امور مشتریان آن محصول را به مردم ارائه می دهند و خدمات مبتنی بر خدمات را تولید می کند و تا تحویل به مشتری پیش می برند. در تمام این پروسه و تکمیل سرویس خدمت رسانی بخش های زیر ساختی حضور دارند و پس از آن مسئولیت آنها نیز تمام می شود، اما این روابط عمومی است که از شروع نیاز تا زمانی که مشتری رضایت خودرا از محصول اعلام می کند مسئولیت پاسخگویی و ارتباط و تامین نظر مشتری تا اختتام را بر عهده دارد.
طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، وی همین طور اشاره کرد: روابط عمومی بعنوان حافظ منافع سازمان باید پاسخگوی حوزه های بیرونی شامل سیاسی، حوزه امنیتی، حوزه مشتریان، حوزه اجتماعی، حوزه های توسعه در روابط کشور و بین الملل باشد.1400/02/27
22:20:16
0.0 / 5
920
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین