تب كلاب هاوس فروكش كرد

تب كلاب هاوس فروكش كرد به گزارش فیکس سرور استقبال کاربران از اپلیکیشن کلاب هاوس کاهش پیدا کرده و در آوریل تنها بیشتر از ۹۰۰ هزار بار در مقایسه با رکورد ۹.۶ میلیون بار در فوریه، دانلود شد.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، این شبکه اجتماعی صوتی در دوران پاندمی محبوبیت پیدا کرد و با سرمایه گذاریهایی که جذب کرد، ارزش آن حدود چهار میلیارد دلار برآورد شده است.

سخنگوی شرکت تحلیل داده حسگر تاور به بیزنس اینسایدر اظهار داشت: کلاب هاوس در آوریل در سطح جهانی حدود ۹۲۲ هزار بار دانلود شد که ۶۶ درصد در مقایسه با ۲.۷ میلیون دانلود در مارس و همینطور در مقایسه با ۹.۶ میلیون دانلود در فوریه کاهش داشت.

کاهش دانلود کاربران نشان دهنده کندی رشد این سرویس شبکه اجتماعی است که از زمان راه اندازی در یک سال قبل محبوبیت سریعی را تجربه نمود و خویش را بعنوان یک پدیده سیلیکون ولی شناساند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، آمار حسگر پاور نشان داده است کلاب هاوس که تنها با دعوت قابل دسترس است، در فوریه حدود ۱۰ میلیون بار دانلود شد که ۳۰۰ درصد در مقایسه با ۲.۴ میلیون بار در ژانویه افزایش داشت.

دلایل گوناگونی امکان دارد عامل افول اقبال کاربران به کلاب هاوس باشند. بعضی می گویند این اپلیکیشن که فعلاً نسخه iOS آن عرضه شده است، در دوران پاندمی به این علت محبوبیت پیدا کرد که خیلی از افراد تشنه صحبت با دیگران بودند. حالا که آمار واکسیناسیون در آمریکا و کشورهای دیگر افزوده شده است و مردم برای اولین بار بعد از یک مدت طولانی کاهش محدودیتهای کرونایی را تجربه کرده و از خانه خارج می شوند، کلاب هاوس امکان دارد افول کند. همینطور این حقیقت وجود دارد که رقیبان برجسته ای مانند فیسبوک، توییتر و اسپاتیفای در کوشش برای رقابت با کلاب هاوس، سرویسهای مشابه را عرضه نموده اند. بعنوان مثال توییتر سرویس اسپیس خویش را برای کاربران اندروید و iOS که ۶۰۰ هوادار یا بیشتر دارند، رسما ارائه کرد. کلاب هاوس در کوشش برای جذب کاربران بیشتر، هفته گذشته اعلام نمود سرگرم تست نسخه اندرویدی اپلیکیشن خود است.
1400/02/19
15:33:53
0.0 / 5
1080
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین