ساخت خانه با كیسه های پلاستیكی!

ساخت خانه با كیسه های پلاستیكی! به گزارش فیکس سرور یک کارخانه بازیافت پلاستیک به تازگی در آلمیره هلند افتتاح شده است تا یک مشکل خاص را حل کند و آن مشکل، پلاستیک های مخلوط هستند. هدف آنها این است که زباله های پلاستیکی را به بلوک های ساختمانی برای خانه ها تبدیل کنند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از آی او، پلاستیک های مخلوط پلاستیک های درجه پایین تر مانند کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف و ظروف کثیف که افراد آنها را همراه زباله ها به سطل زباله می ریزند، هستند.
در حالیکه پلاستیک های باکیفیت بالاتر به سادگی قابل بازیافت هستند اما تقریباً نیمی از پلاستیک های دور انداخته شده در هلند، پلاستیک های مخلوط هستند که همراه باقی زباله ها یا به گورستان ضایعات منتقل می شوند یا سوزانده می شوند و کربن دی اکسیدی بیشتری را در جو منتشر می کنند.
حال این کارخانه مستقر در هلند برای حل این مشکل کار خویش را شروع کرده است. شرکت "Save Plastics" مستقر در آرنهم هلند هم در این پروژه دخیل است و از آن حمایت می کند. آنها این پلاستیک های مخلوط را از افراد ساکن آلمیره دریافت می کنند و آنرا به چندین محصول نهایی مانند بلوک های ساختمانی برای خانه ها، روکش کاری و میز تبدیل می کنند.


شرکت "Save Plastics" بیشتر از سی سال است که فعالیت می کند و خیلی از مواد پروژه های زیربنایی را با محصولات ساخته شده از پلاستیک بازیافتی تهیه می کند. بعنوان مثال آنها در آرنهم زباله های پلاستیکی که بعنوان تهدیدی پایدار برای محیط زیست در نظر گرفته می شوند را پردازش کرده و از آنها در ایجاد پل های پلاستیکی مناسب برای پیاده روی استفاده می نمایند.
در صورت موفقیت این پروژه آزمایشی "برام پیترز"(Bram Peters) مدیرعامل شرکت "Save Plastics" این پروژه را گسترش خواهد داد و کار ایجاد کارخانه های مختلف در مناطق مختلف برای بازیافت پلاستیک مخلوط در سرتاسر جهان را آغاز خواهد نمود.1400/02/12
23:11:29
0.0 / 5
1167
تگهای خبر: كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین