رشد ۴۲۰۰ درصدی دانلود سیگنال بعد از تغییرات واتساپ

رشد ۴۲۰۰ درصدی دانلود سیگنال بعد از تغییرات واتساپ رقیبان واتساپ بعد از اعلام تغییرات جدید در این اپلیکیشن پیام رسان و اشتراک گذاری تعدادی از داده های شاخصی کاربرانش با فیسبوک، با رشد کم سابقه کاربران جدید روبرو شده اند.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، واتساپ در ششم ژانویه اعلام نمود کاربران باید تا هشتم فوریه با تغییر شرایط استفاده از سرویس این پیام رسان که شامل جمع آوری اطلاعات نظیر شماره تلفنها و اطلاعات مکان توسط فیسبوک – شرکت مادر واتساپ – و زیرمجموعه هایش است، موافقت کنند در غیر این صورت دسترسی به این برنامه را از دست می دهند. واکنش گسترده کاربران سبب شده است واتساپ توضیح دهد که این تغییرات شامل کاربران در خارج از اتحادیه اروپا و انگلیس می شود و تغییر حریم خصوصی پیامهایی که کاربران با خانواده و دوستانشان رد و بدل می کنند را دربرنمی گیرد.

آمار شرکت تحلیل اپلیکیشن "سنسور تاور" نشان میدهد سرویس پیام رسان رمزگذاری شده سیگنال به دنبال اعلام تصمیم واتساپ با رشد عظیمی در شمار کاربرانش روبرو شده است. از ششم تا دهم ژانویه این برنامه از فروشگاههای برنامه اپل و گوگل در سراسر جهان ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است که رشد ۴۲۰۰ درصدی نسبت به هفته پیش را نشان میدهد.

این اپلیکیشن روز چهارشنبه در صدر پردانلودترین برنامه های فروشگاههای برنامه اپل و گوگل در آمریکا بود. فاکس نیوز گزارش کرده که این برنامه از روز دوشنبه در صدر برنامه های پردانلود قرار گرفته است.

جهش دانلود سیگنال با حذف اپلیکیشن شبکه اجتماعی پارلر مصادف شده که محبوب طرفداران ترامپ بوده است و به سبب قطع میزبانی وب از طرف آمازون از دسترس خارج شده است. آمازون روز دوشنبه اعلام نمود خدمات میزبانی وب را برای پارلر قطع می کند و اعلام نمود نمی تواند برای مشتری خدمات فراهم آورد که قادر نیست محتوای تشویق به خشونت را در پلتفرمش شناسایی و حذف کند.

سیگنال بعد از اعلام تغییرات جدید از طرف واتساپ و سفارش چهره های برجسته ای مانند الون ماسک و ادوارد اسنودن، مورد توجه کاربران قرار گرفته است. ماسک هفته گذشته در توییتی نوشت: از سیگنال استفاده کنید. این سفارش پیامد غیرمنتظره ای داشت و موجب صعود ۱۱۷۰۰ درصدی ارزش سهام شرکت "سیگنال اَدوَنس" به سبب تشابه اسمی با اپلیکیشن سیگنال شد.

تلگرام هم شاهد ورود کاربران جدیدی به این سرویس بوده و بین ششم تا دهم ژانویه ۹ میلیون کاربر جدید به این اپلیکیشن پیام رسان پیوستند که رشد ۹۱ درصدی در مقایسه با هفته قبل از آن داشت و الان در رده دومین برنامه پردانلود فروشگاههای اپل و گوگل قرار دارد.

بزرگترین بازار رشد هر دو برنامه هند بوده و ۲.۳ میلیون نصب جدید معادل بیش از ۳۰ درصد از کل نصبهای جدید سیگنال و ۱.۵ میلیون نصب جدید تلگرام معادل ۱۶ درصد مربوط به هند بوده است. دومین بازار بزرگ سیگنال هم آمریکاست که کاربران بیش از یک میلیون بار این برنامه را نصب کردند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، برایان اکتون که موسس هر دو اپلیکیشن واتساپ و سیگنال است، در گفت و گو با تک کرانچ اظهار نمود: با وجود محبوبیت بیش از پیش سیگنال، این اپلیکیشن جایگزین واتساپ نمی گردد. با این وجود مردم این دو اپلیکیشن را برای مکالمات مختلف استفاده می کنند و سیگنال تمام قابلیتهای واتساپ را کپی نکرده و نمی کند.
1399/10/26
12:16:16
0.0 / 5
1199
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین