بررسی مسائل حوزه ارتباطات در مجلس

مرادی: فضای مجازی موجود از كنترل دولت خارج شده است

مرادی: فضای مجازی موجود از كنترل دولت خارج شده است به گزارش فیكس سرور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های وزارت ارتباطات و دولت در عرصه فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی موجود در كشور از كنترل دولت و وزارتخانه خارج شده لازم است كه به صورت اساسی در این عرصه فكر شود.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات اظهار داشت: آقای وزیر ما انتظار داشتیم شما بعنوان وزیر جوان از اقدامات بهتر و بیشتری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گزارش می دادید. ۴۰ سال از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم که کارهای خوبی هم انجام شده ولی همه نماینده ها اظهار می دارند که کافی نیست و باید برای خدمت به این مردم بیشتر تلاش نماییم. ارتباطات جاده ای ما هنوز به صورت ناقص اجرا می شود و مشکلاتی را در این عرصه در سرتاسر کشور شاهد می باشیم.
وی افزود: وعده های داده شده به روستاییان عملی نشده، تلفن های ثابت، تلفن های سیار و سرعت اینترنت گرفتار مشکل است انتظارات روستاییان در این عرصه ها هنوز محقق نشده است.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فضای مجازی موجود در کشور از کنترل دولت و وزارتخانه خارج شده لازم است دراین باره به صورت اساسی فکری شود. در مبحث دولت الکترونیک هم مشکلات زیادی وجود دارد. آقای وزیر توضیح دهید در زمان بحران کرونا چه اقدام اساسی در این عرصه انجام شده و توضیح دهید در مورد ارتباطات بین وزارتخانه شما و آموزش و پرورش چه انجام شده است؟ بسیاری از دانش آموزان در این حوزه گرفتار مشکل و شاهد بی عدالتی بودند.
مرادی در انتها افزود: سال قبل در این مورد جلسه داشتیم و مشکلات حوزه انتخابیه را مطرح کردم، اما هنوز آن مشکلات به قوت خود باقی است. لازم است هم به شرکت مخابرات استان و هم به شرکت های وابسته آن توجه گردد و به مبحث کارگزاران مخابرات روستایی، مشکلات و مطالبات آنها توجه لازم را داشته باشید.
منبع:

1399/04/01
00:42:24
5.0 / 5
2316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین