اپلیكیشن آمازون جهت بررسی رفتار رانندگان

اپلیكیشن آمازون جهت بررسی رفتار رانندگان به گزارش فیكس سرور شركت ˮآمازونˮ با كمك نوعی اپلیكیشن، رفتار كارگران را هنگام رانندگی ثبت می كند و برای آنها رتبه هایی را در نظر می گیرد.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، پیمانكاران آمازون اخیرا اپلیكیشنی را به كار گرفته اند كه می تواند كارگران تحویل بار را ردیابی كند و به رفتار آنها طی رانندگی، نمره بین صفر تا ۸۵۰ بدهد.
هدف از ابداع این اپلیكیشن معروف به "منتور"(Mentor) این است كه رانندگان را به رانندگی ایمن تشویق كند و برپایه رفتارهای رانندگی مانند ترمز مشكل، چرخش در گوشه خیابان، شتاب و سرعت گرفتن و همینطور حواس پرتی ناشی از كار با تلفن همراه، به رانندگان نمره بدهد.
اگر رانندگان در حال حركت وسیله نقلیه خود، تلفن همراه را بردارند و با آن كار كنند، گرفتار حواس پرتی می شوند. هنگامی كه رانندگان با یكی از ون های شركت آمازون كه به ابزار ارتباط از راه دور مجهز هستند كار می كنند، اپلیكیشن منتور، رفتارهایی همچون بستن كمربند ایمنی هنگام رانندگی با سرعت حدود ۱۰ كیلومتر را مورد بررسی قرار می دهد و خطاهای آنها را ثبت می كند.
منتور به صورت روزانه، گزارش هایی را در مورد نمره رانندگی و رفتارهای خطای رانندگان آمازون عرضه می دهد. این رفتارها در اپلیكیشن منتور، "رخدادها"(events) نامیده می شوند. هر یك از این رخدادها، با یك نقشه همراه هستند كه زمان و مكان وقوع آنها را مشخص می كند. داده های گردآوری شده با منتور، نهایتا در اختیار مدیران رانندگان قرار می گیرند.
مدیر با كمك داده های منتور می تواند به گزارش های روزانه، هفتگی و ماهیانه در مورد هر راننده دسترسی داشته باشد و خطاهای گوناگون آنها همچون شتاب، ترمز، حواس پرتی، سرعت بالا، بسته نبودن كمربند، تصادفات و كارآیی سوخت را مورد بررسی قرار دهد.
در این طرح، از رانندگانی كه نمرات بالایی در اپلیكیشن منتور به دست بیاورند، تقدیر می شود.
آمازون پیش از این هم به بررسی و ردیابی میزان خلاقیت كارگران انبار با استفاده از داده های گردآوری شده پرداخته بود.1398/09/27
18:19:10
5.0 / 5
4371
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین