آمازون مكالمه میان پزشك و بیمار را ضبط می كند

آمازون مكالمه میان پزشك و بیمار را ضبط می كند به گزارش فیكس سرور شركت ˮآمازونˮیك نرم افزاز هوش مصنوعی توسعه داده كه مكالمه میان پزشك و بیمار را ضبط می كند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، این شركت اعتقاد دارد كه جدیدترین سرویس مبتنی بر وب آن به پزشكان كمك می نماید زمان بیشتری را با بیماران خود سپری كنند.
این ابزار جدید "رونویس بردار پزشكی آمازون"(Amazon Transcribe Medical) نام گرفته و پزشكان می توانند با استفاده از آن به راحتی از صحبت های بیمار رونویس بردارند و این نوشته ها را با نرم افزار یادگیری عمیق به پرونده پزشكی بیمار اضافه كنند.
بنا بر گفته های "مت وود"(Matt Wood) مدیر بخش هوش مصنوعی آمازون، ابزار ساخت ما قادر به فهم و درك زبان پزشكی است.
علاوه بر آن، لازم نیست پزشكان نگران ویرایش نوشته ها و درج علایم نگارشی باشند. چونكه این ابزار خود به صورت اتوماتیك كار ویرایش را هم انجام می دهد.
وود همینطور مدعی شده كه ابزار "Transcribe Medical" بسیار صحیح عمل می كند.
پزشكان می توانند این نرم افزار را در ارتباط با نرم افزار "Comprehend Medical" هم استفاده كنند.
این ابزار هم كه سال قبل عرضه شد، توسط آمازون ساخته شده و می تواند متون پزشكی بدون علایم نگارش را بخواند و این علایم را در متون اضافه كند.
" مت وود" ادامه داد، هدف ما این است كه زمان پزشكان را آزادتر نماییم تا به این طریق آنها توجه بیشتری به بیماران داشته باشند.
شركت آمازون با ساخت این نرم افزار بار دیگر در حوزه بهداشت و سلامتی قدرت نمایی كرد. در اوایل سال جاری بود كه این شركت از یك سرویس سلامت معروف به "Amazon Care" برای مشاوره كارمندان این شركت با پزشكان رونمایی نمود است.
مساله ای كه همیشه در ارتباط با این فناوری ها وجود دارد "حفظ حریم شخصی" است.
در این راستا مت وود اعلام نموده كه نرم افزار مذكور با قانون "HIPAA" دولت فدرال مطابق است.
بدین سان آمازون باید راجع به نحوه استفاده از داده ها و اینكه چه كسی به آنها دسترسی دارد، به صورت ویژه تری پیگیری كند.1398/09/12
14:55:55
5.0 / 5
4977
تگهای خبر: سرویس , فناوری , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین