تجربه پیاده روی متفاوت با هدست واقعیت مجازی مایكروسافت

تجربه پیاده روی متفاوت با هدست واقعیت مجازی مایكروسافت فیكس سرور: شركت ˮمایكروسافتˮ بتازگی از هدست واقعیت مجازی خود به نام ˮدریم واكرˮ (DreamWalker) رونمایی نمود. این هدست كاربران را قادر می سازد تا در صورتیكه در خیابان قدم می زنند، سری هم به دنیای مجازی بزنند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، راه رفتن هم از حالا به بعد می تواند جذاب تر و متفاوت شود برای اینكه حالا شركت مایكروسافت با هدست جدیدی كه ارائه كرده است این كار را برای شما آسان ساخته است.
پژوهشگران مایكروسافت بتازگی هدست واقعیت مجازی و كوله پشتی مجهز به كامپیوتری را توسعه داده اند كه كاربر با استفاده از آنها می تواند پیاده روی متفاوتی را تجربه كند.
دریم واكر، پروژه جدید مایكروسافت است كه برای كاربران تجربه جدیدی را به ارمغان می آورد و شامل یك هدست واقعیت مجازی و یك كوله پشتی هوشمند است. هنگامیكه كاربران از خانه بیرون آمده و هدست مذكور و كوله پشتی را پوشیدند، این هدست واقعیت مجازی اطلاعاتی در مورد محیطی كه از آن می گذرند به آنها می دهد.


دریم واكر با استفاده از دوربین های هوشمند "آرجی بی" (RGB)، داده های جغرافیایی و دیگر فناوری های موقعیت یابی در لحظه یك شبیه سازی سه بعدی از دنیای اطراف شما به وجود می آورد و موانعی مانند تیرهای برق، بخش هایی كه گل و درخت كاشته شده اند و عابران پیاده را در پیش چشم شما نمودار می كند. این پروژه بعنوان قسمتی از "سمپوزیوم انجمن ماشین های حسابگر در مورد نرم افزار رابط كاربری و فناوری" (ACM Symposium on User Interface Software and Technology ) در نیواورلئان ارائه شده است.


بر طبق گزارشی از" ArsTechnica "، این فناوری حاصل یك پروژه قبلی كه اهتمام در تجسم موانع محیطی برای كاربران در محیط های داخلی داشت، است.
دریم واكر همین طور می تواند در حین راه رفتن برای كاربران موسیقی نیز پخش كند تا آنها لذت بیشتری از قدم زدن ببرند.
این ابزار می تواند دقیقا همانند یك بازی، نقشه را برای كاربران بازگو كند تا همزمان كه آنها راه می روند نه تنها لذت راه رفتن در دنیای مجازی را تجربه كنند بلكه از موانعی كه سر راه آنها قرار دارد نیز مطلع شوند. این فناوری از پیكان زرد رنگ برای نشان دادن مسیر و هدایت كاربران برای گذشتن از موانع استفاده می نماید.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4


منبع:

1398/08/03
14:44:09
5.0 / 5
4429
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین