مایكروسافت برای كارمندانش خط و نشان كشید

مایكروسافت برای كارمندانش خط و نشان كشید به گزارش فیكس سرور به نظر می آید كه مایكروسافت اجازه استفاده از بعضی از سرویس ها و اپلیكیشن های توسعه داده شده توسط سایر شركت ها را به كارمندانش نمی دهد.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، مایكروسافت كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی توسعه دهنده سرویس و نرم افزارهای كاربردی و گوناگونی در جهان به حساب می آید، حالا به نظر می آید كه كارمندانش را از استفاده از برخی برنامه های تحت عنوان Slack و همینطور سرویس های وب آمازون و گوگل داكس منع كرده است.
خیلی از كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری علت این اقدام مایكروسافت را تنها مسائل رقابتی نمی دانند بلكه نگرانی های امنیتی كه این سرویس ها برای سیستم های شركت مایكروسافت به وجود می آورد، سبب شده است كه این غول تكنولوژی تصمیم بگیرد كه دسترسی كارمندانش به نسخه های مختلف Slack Free، Slack Standard و Slack Plus را محدود كند و در این خصوص هم یك بیانیه درون سازمانی منتشر كند.
طبق این بیانیه استفاده بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر از كارمندان و كاركنان مایكروسافت از نسخه مجانی ابزار ارتباط جمعی Slack ممنوع اعلام شده است و در صورتیكه هر یك از پرسنل فعال در این شركت از قانون مذكور تخطی و سرپیچی كنند، طبق مقررات جدید وضع شده با آنها برخورد خواهد شد.
مایكروسافت همینطور به آن دسته از كاربرانی كه هم اكنون از این سیستم استفاده می نمایند، هم اعلام نموده است كه باید هرچه سریع تر تاریخچه چت، مكالمات و فایل های در رابطه با كسب و كار مایكروسافت را از این سرویس ها به سرویس های یكپارچه توسعه داده شده توسط این شركت منتقل و جابجا كنند. در واقع، این شركت به كارمندانش سرویس داخلی Microsoft Teams را سفارش و پیشنهاد كرده است تا دیگر نیازی به سرویس های رقیب نداشته باشند.
طبق گزارش وب سایت the verge، البته این شركت استفاده كارمندانش از سرویس آنلاین Grammarly را هم ممنوع اعلام نموده چونكه هكرها و مجرمان سایبری قادر خواهند بود با استفاده از آن به اطلاعات و حریم خصوصی آنها دسترسی و نفوذ پیدا كنند.1398/04/03
14:19:22
5.0 / 5
4293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین