وزیر ارتباطات مطرح كرد

هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها

هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها به گزارش فیكس سرور وزیر ارتباطات اظهار داشت: هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها در كشور است.به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در همایش بین المللی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری كه امروز در سالن اجتماعات پیامبر اعظم ساری برگزار شد، با بیان این كه باید برای ایجاد و توسعه زیرساخت ها از ظرفیت بخش های مختلف بهره گرفت، اظهار نمود: مازندران در بخش های مختلف همچون كشاورزی و گردشگری ظرفیت های خوبی دارد و می توان از این ظرفیت ها در بخش های دیگر بهره مند شد.

وی خاطرنشان كرد: تسهیل و پشتیبانی از فرآیندهای كسب و كار و سرمایه گذاری امری بسیار مهم می باشد و باید كاستی های موجود در حوزه سرمایه گذاری را شناسایی و رفع كرد.

وزیر ارتباطات با اشاره به این كه اراضی و سطوح قابل كشت در استان مازندران قابل تجدید نیست، اظهار داشت: می توان در زمینه فرآوری محصولات تولیدی در مازندران برنامه ریزی های مهمی صورت گیرد و افزایش بهره وری و استفاده از ظرفیت های مناطق مختلف باید مورد توجه قرار گیرد.

آذری جهرمی تصریح كرد: تأمین منابع مالی و كاهش ریسك سرمایه گذاری از موضوعات مهم در سرمایه گذاری است كه باید مورد توجه قرار داد و مشكلی برای تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری نداریم.

وی با اشاره به اینكه یكی از حوزه های مهم برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری است و رعایت استانداردها در حوزه های مختلف همچون كشاورزی مورد توجه قرار گیرد، تصریح كرد: مساعدت های لازم برای توسعه كسب و كارهای نوین در زمینه های مختلف همچون كشاورزی صورت گیرد و شرایط خاص كشور ایجاب می كند تمهیدات لازم برای صادرات محصولات فراهم نماییم اما هم اكنون سهم كمی از بازارهای بین المللی و منطقه ای داریم.
1398/03/22
15:24:43
5.0 / 5
4720
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین